KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16129184

nr 1612 9184

Blandteknik

Kenneth Pils (1964), figur. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 23,5x19 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:10:31

15/4 14:55:07 1      Vinnande bud